ogrodzenia Mobilbauorlik Mobilbauogrodzenia sportowe Mobilbau

    Kulturę i charakter firmy Heras cechuje sześć podstawowych wartości:

orlik

Innowacyjność

Jako lider rynkowy stale pracujemy nad rozwojem i wdrożeniem innowacyjnych rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń. Najnowsze produkty i systemy zapewnią optymalną ochronę Państwa własności.

Entuzjazm i profesjonalizm

Jako godny zaufania doradca Heras gwarantuje otwartość komunikacji, uczciwość i jasność. Zapewniamy to przede wszystkim za pośrednictwem naszym entuzjastycznych i fachowych pracowników.

Indywidualne podejście

Żadna firma ani teren nie są takie same. Dlatego mogą Państwo liczyć na unikalne rozwiązanie dla specyficznej sytuacji: plan zabezpieczenia, który będzie dokładnie odpowiadał Państwa wymaganiom i życzeniom.

Odpowiedzialność

W naszej organizacji odpowiedzialność spoczywa nawet na pracownikach „najniższego szczebla”, po to, by możliwie jak najbardziej pozytywnie wpływać na ich zaangażowanie w pracy. Każdy z nas uczyni wszystko, by dostarczyć Państwu optymalnego rozwiązania.

Bezpieczeństwo

Heras wnosi wkład w bezpieczeństwo otoczenia, troszcząc się przy tym, by produkty firmy zostały zastosowane w możliwie jak najbezpieczniejszy sposób. Dbamy o naszych pracowników i pamiętamy o osobach postronnych w miejscach, w których pracujemy. Mamy świadomość ryzyka i staramy się je w jak największym stopniu wykluczyć.

Ochrona klimatu

Heras uznał ograniczenie oddziaływania na środowisko za integralny cel firmy. Nasi pracownicy podejmują strukturalne działania w celu obniżenia emisji CO2 podczas wykonywanych prac. W uznaniu za swe działania Heras przyznano między innymi certyfikat KIWA firmy świadomie ograniczającej emisję CO2.      

KONTAKT !!! 

logo

ul. Złotnicka 8a lok.10

54-029 Wrocław

tel. 71 723 43 69

fax 71 723 13 46

tel. kom. 798 898 693  orange

tel. kom. 535 232 454  play


www.mobilbau.pl

e-mail: biuro@mobilbau.pl