Mobilbau Heras     plugs     typing

    Kulturę i charakter firmy Heras cechuje sześć podstawowych wartości:

orlik

Innowacyjność

Jako lider rynkowy stale pracujemy nad rozwojem i wdrożeniem innowacyjnych rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń. Najnowsze produkty i systemy zapewnią optymalną ochronę Państwa własności.

Entuzjazm i profesjonalizm

Jako godny zaufania doradca Heras gwarantuje otwartość komunikacji, uczciwość i jasność. Zapewniamy to przede wszystkim za pośrednictwem naszym entuzjastycznych i fachowych pracowników.

Indywidualne podejście

Żadna firma ani teren nie są takie same. Dlatego mogą Państwo liczyć na unikalne rozwiązanie dla specyficznej sytuacji: plan zabezpieczenia, który będzie dokładnie odpowiadał Państwa wymaganiom i życzeniom.

Odpowiedzialność

W naszej organizacji odpowiedzialność spoczywa nawet na pracownikach „najniższego szczebla”, po to, by możliwie jak najbardziej pozytywnie wpływać na ich zaangażowanie w pracy. Każdy z nas uczyni wszystko, by dostarczyć Państwu optymalnego rozwiązania.

Bezpieczeństwo

Heras wnosi wkład w bezpieczeństwo otoczenia, troszcząc się przy tym, by produkty firmy zostały zastosowane w możliwie jak najbezpieczniejszy sposób. Dbamy o naszych pracowników i pamiętamy o osobach postronnych w miejscach, w których pracujemy. Mamy świadomość ryzyka i staramy się je w jak największym stopniu wykluczyć.

Ochrona klimatu

Heras uznał ograniczenie oddziaływania na środowisko za integralny cel firmy. Nasi pracownicy podejmują strukturalne działania w celu obniżenia emisji CO2 podczas wykonywanych prac. W uznaniu za swe działania Heras przyznano między innymi certyfikat KIWA firmy świadomie ograniczającej emisję CO2.      


KONTAKT

MobilBau
tel. 71 723 43 69
tel. 535 232 454
tel. 798 898 693 

faks 71 723 13 46

www.mobilbau.pl
biuro@mobilbau.pl


      PLIKI DO POBRANIA

heras

  

      


pallas
OGRODZENIA PANELOWE 

karta Pallas            - PDF


OGRODZENIA PALISADOWE PEGASUS

karta Atlas           - PDF
karta Athos          - PDF
karta Heracles       - PDF
karta Pegasus         - PDF
ORSES
OGRODZENIA SIATKOWE

karta Orses          - PDF

DELTA
BRAMY I FURTKI

karta Delta           - PDF
karta Orion           - PDF
BRAMKA
KONTROLA DOSTĘPU

karta szlabany       - PDF

detekcja
DETEKCJA

karta Electric Fence - PDF                     

OGRODZENIA BOISK SPORTOWYCH