pegasus     delta     orses

    Kulturę i charakter firmy Heras cechuje sześć podstawowych wartości:

orlik

Innowacyjność

Jako lider rynkowy stale pracujemy nad rozwojem i wdrożeniem innowacyjnych rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń. Najnowsze produkty i systemy zapewnią optymalną ochronę Państwa własności.

Entuzjazm i profesjonalizm

Jako godny zaufania doradca Heras gwarantuje otwartość komunikacji, uczciwość i jasność. Zapewniamy to przede wszystkim za pośrednictwem naszym entuzjastycznych i fachowych pracowników.

Indywidualne podejście

Żadna firma ani teren nie są takie same. Dlatego mogą Państwo liczyć na unikalne rozwiązanie dla specyficznej sytuacji: plan zabezpieczenia, który będzie dokładnie odpowiadał Państwa wymaganiom i życzeniom.

Odpowiedzialność

W naszej organizacji odpowiedzialność spoczywa nawet na pracownikach „najniższego szczebla”, po to, by możliwie jak najbardziej pozytywnie wpływać na ich zaangażowanie w pracy. Każdy z nas uczyni wszystko, by dostarczyć Państwu optymalnego rozwiązania.

Bezpieczeństwo

Heras wnosi wkład w bezpieczeństwo otoczenia, troszcząc się przy tym, by produkty firmy zostały zastosowane w możliwie jak najbezpieczniejszy sposób. Dbamy o naszych pracowników i pamiętamy o osobach postronnych w miejscach, w których pracujemy. Mamy świadomość ryzyka i staramy się je w jak największym stopniu wykluczyć.

Ochrona klimatu

Heras uznał ograniczenie oddziaływania na środowisko za integralny cel firmy. Nasi pracownicy podejmują strukturalne działania w celu obniżenia emisji CO2 podczas wykonywanych prac. W uznaniu za swe działania Heras przyznano między innymi certyfikat KIWA firmy świadomie ograniczającej emisję CO2.      


KONTAKT

MobilBau
tel. 71 723 43 69
tel. 535 232 454
tel. 798 898 693 

faks 71 723 13 46

www.mobilbau.pl
biuro@mobilbau.pl


iGate

                                                             TERAZ HERAS !!!

   

    Heras to wiodący specjalista w dziedzinie całościowego zabezpieczenia obiektu. Opracowuje, sprzedaje, instaluje i utrzymuje we właściwym stanie integralne koncepty ochrony dla firm, instytucji i urzędów w Holandii i Europie. Kompleksowe rozwiązania, z użyciem wysokiej jakości produktów i systemów.

Heras działa według unikalnej filozofii bezpieczeństwa opierającej się na indywidualnie tworzonym rozwiązaniu dostosowanym do specyficznej sytuacji. Celem jest pełna i zawsze hermetyczna ochrona zewnętrzna przy możliwie jak najniższych kosztach. Oczywiście Heras spełnia wszystkie obowiązujące normy i przepisy.

    Wiodąca pozycja firmy Heras w dziedzinie całościowego zabezpieczenia obiektów jest wynikiem prawie 60-letniego doświadczenia. Nasza firma została założona w 1952 roku przez Fransa Ruigroka, który ustandaryzował ogrodzenia i wprowadził ogrodzenia budowlane.

Od 1987 roku firma Heras jest częścią międzynarodowej grupy CRH. W ramach działu Building Products jesteśmy podstawą działalności grupy w zakresie ogrodzeń i bezpieczeństwa (Fencing & Security) w Holandii. CRH jest notowanym na giełdzie, międzynarodowym przedsiębiorstwem zatrudniającym około 80 000 pracowników w 35 krajach i o obrotach ponad 20 miliardów euro. Więcej informacji o organizacji, która stoi za Heras, można uzyskać na stronie www.crh.ie.

W Holandii Heras działa za pośrednictwem oddziałów regionalnych w Oirschot, Ridderkerk, Heerhugowaard i Zwolle. Oprócz nich firma posiada oddział zajmujący się systemami bezpieczeństwa na parkingach – Heras Parking Security Systems – w Rijswijk.

Heras International odpowiedzialny jest za działalność firmy na rynku zagranicznym. Nasze biuro sprzedaży we Francji udziela wsparcia lokalnym przedstawicielom. Heras Security Systems oferuje wysokiej jakości rozwiązania z dziedziny ochrony obiektów. Heras Service zapewnia serwis konserwacyjny i awaryjny 24/7 na terenie Holandii. Siedziby tych jednostek, podobnie jak siedziba główna, mieszczą się w Oirschot. Heras Mobile Fencing & Security dostarcza tymczasowe zabezpieczenia na place budów i imprezy.

W roku 2011 firma Heras w Holandii zatrudniała ponad 500 pracowników.